Zažij neopakovatelnou stáž s Culture Matters pod záštitou Impact HUBu! Tři měsíce. Deset hodin týdně. Brno. Praha. Životní příležitost.

Culture Matters je skupina lidí, kteří společně vytvořili internetovou platformu pro osvětu a vzdělávání v oblasti kultury a kulturního managementu. Na svých stránkách nabízí praktické tipy, e-booky i online kurzy přímo od špičkových odborníků.

Právě teď začali v rámci akceleračního programu spolupracovat se známou sítí coworkingových a inspirativních prostorů Impact HUB a hledají několik stážistů, které, jak říkají, naučí za 3 měsíce to, co se budou učit celý život.

Zdroj: facebook.com/impacthubbrno

Stáž

Celková doba trvání stáže je 100 dní a účastníci se během ní budou podílet na rozvoji projektu Culture Matters a plnit dohodnuté úkoly, které jim zadá jejich mentor. Většina konzultací s experty bude probíhat v brněnské pobočce Impact HUBu, případně v Praze nebo po Skypu. Časová náročnost je cca 10 hodin týdně.

Stáž je bezplatná, stážisté ale musí zaplatit vstupní zálohu 500 Kč, která je ale po úspěšném ukončení programu vrácena (ale kdo ví, třeba bude i nadhodnocena nabídkou pracovní pozice).

Poslední možnost pro přihlášení je pátek 27. ledna 2017. Stačí zaslat mail paní Tereze Raabové na adresu tereza@culturematters.cz a napsat vaše časové možnosti na úvodní pohovor daný den.

Program startuje už 30. ledna.

Zdroj: Culturenet.cz a Culture Matters