Stáž pro mladé pedagogy ve Velké Británii

Pokud chcete strávit školní rok 2012/13 jako asistenti při práci na středních školách s dětmi od 11 do 18 let, máte šanci podat do 20. prosince přihlášku!

K podmínkám patří plynulá angličtina, odborné znalosti některého vyučovaného předmětu a samozřejmě spolehlivost, samostatnost a pozitivní přístup.

Hostitelská škola bude stážistům zajišťovat ubytování, stravu i malé kapesné 182,4 liber týdně, aby mohli během roku v Anglii bezproblémově vyžít.Poplatek za zprostředkování je stanoven na 980 liber, které je možné zaplatit až během pobytu ve dvou splátkách

Všichni budoucí účastníci se na přelomu srpna a září zúčastní předodjezdového školen, po kterém vyrazí na samotnou stáž nabírat roční zkušenosti, zážitky a vypilovávat angličtinu.

Zájemci se mohou přihlásit do 20.12.2011 odesláním plného životopisu, motivačního dopisu, kopie dokladu o vzdělání, dvou doporučení a pasové fotky (vše v angličtině) a vyplněného formuláře, který najdete na stránkách OSF, na adresu nadace. S dotazy se obracejte na e-mail zdenka.almerova@osf.cz nebo se koukněte na stránky Open society foundu, kde o stáži najdete podrobnější informace.