Dvoutýdenní stáž na ministerstvu dopravy – Stínování ministra Dana Ťoka

Budete mít v červnu už po zkouškovém? Chcete nahlédnout do každodenní činnosti Ministerstva dopravy České republiky a samotného ministra? Přihlaste se na dvoutýdenní stáž na ministerstvu dopravy v rámci projektu PročByNe? a získejte skvělou zkušenost.

Pod jménem projektu PročByNe? se skrývá zkratka pro Propojení českého byznysu proti nezaměstnanosti. Projekt byl založen v roce 2015 českou europoslankyní Martinou Dlabajovou a jeho hlavním cílem je poskytnout mladým lidem zajímavé pracovní zkušenosti formou krátkých motivačních stáží. Nabízené stáže jsou většinou běžně nedostupné, a tudíž jsou skvělou příležitostí jak obohatit svůj životopis.

Ilustrační foto. Autor: Geralt. Zdroj: Pixabay. CC0 Public Domain.

Stáž na ministerstvu dopravy

PročByNe? nabízí krátkodobou motivační stáž u ministra doprava Dana Ťoka. Po dobu dvou týdnů budete mít možnost následovat pana ministra na každém kroku, a nahlédnout tak do fungování celého ministerstva.

Stáž je neplacená a bude probíhat v Praze od 5. června 2017.

Co získám?

Stáž vám umožní stínování špičkového odborníka ve své oblasti, od kterého kromě cenných zkušeností a dovedností získáte také zpětnou vazbu.

Jak se můžu přihlásit?

Výběr kandidáta probíhá formou tříkolového výběrového řízení a šanci má opravdu každý. Zájemce o stáž se musí přihlásit pomocí tohoto online formuláře. Přihláška obsahuje strukturovaný životopis a motivační dopis v rozsahu 1-2 stran, kde by měl zájemce především popsat, co mu stínování u ministra dopravy přinese a proč se uchází právě o tuto stáž. Poslední kolo výběrového řízení se uskuteční přímo u pana ministra v Praze.

Deadline pro zaslání přihlášky je 10. května 2017

Více informací

Více informací o stáži a samotném projektu PročByNe? můžete nalézt na webových stránkách či Facebooku projektu.

Pokud vás nabídka stáže u ministra dopravy Dana Ťoka nezaujala, ale rádi byste se zúčastnili podobné krátkodobé stáže, neváhejte svou představu o vysněné stáži zaslat na email kancelar@dlabajova.eu a třeba vám ji PročByNe? splní.

Zdroj: Projekt PročByNe?