Start-upová soutěž InnovMatch jde to finále

Zajímáte se o podnikání nebo dokonce rozjíždíte vlastní Start-Up a chcete nasbírat zkušenosti? Pokud ano, určitě si nenechte ujít finále soutěže InnovMatch.

Společnost SAP se zabývá podnikovým aplikačním softwarem, pomáhá firmám všech oborů i velikostí. Jejím cílem je zlepšit komunikaci pracovníků pomocí různých aplikací a jiné podpory. Start-upový fond nadace SAP společně s nadací Techstars a programem Startup Focus pořádá mezinárodní soutěž InnovMatch. Tato soutěž má za cíl propojit vývojáře, start-upisty, inovativní firmy i studenty ze střední a západní Evropy. Nyní se již soutěž blíží do finále, které proběhne 30. 11. 2017. 

Celkem bylo porotou vybráno 8 finalistů z České republiky, Chorvatska, Polska a Rumunska. Soutěžící prezentovali své nápady na aplikaci za využití velkých dat, prediktivní analytiky a dalších inovativních technologií. Soutěž byla otevřena také pro přihlášky vlastních podnikatelských nápadů. Autoři 3 nejlepších aplikací, které vybere porota na finálovém večeru, získají odměny v ceně 150 000 EUR a absolutní vítěz bude mít možnost podívat se do Start-upového centra v Berlíně.

Ilustrační foto. Autor: TeroVesalainen. Zdroj: pixabay.com

Jak se finále zúčastnit?

Finále soutěže proběhne 30. listopadu 2017, od 15 hodin na adrese Metronom Business Center, Bucharova 2817/11, Praha 5.

Akce je přístupná veřejnosti, kapacita je však omezena, a proto je potřeba se předem registrovat. Součástí programu bude kromě prezentací finálových projektů také panelová diskuse a krátká prohlídka budovy Metronomu. Program bude zakončen večeří a networkingem.

Zdroj: Finále InnovMatch