Staňte se koordinátorem lidskoprávních workshopů v Amnesty International

Zajímáte se o lidská práva? Chcete přispět svým dílem k nauce o demokracii a s ní spojených dalších otázkách? Amnesty International ČR vám nabízí jedinečnou příležitost vést jako dobrovolník workshopy na tyto témata na středních a základních školách.

Amnesty International Česká republika byla založena v roce 1991 a primárně se věnuje vzdělávání české veřejnosti v oblasti lidských práv a podpoře žadatelů o azyl, dále podporuje ochranu žen a usiluje o odstranění diskriminace. Česká pobočka se však zapojuje i mezinárodně, například informováním o porušování lidských práv v ostatních zemí.

Zdroj: amnesty.cz

Co bude úkolem dobrovolníka?

Jako lektoři budete vést ve dvojici workshopy na středních a základních školách, a to podle vašich časových možností. Současně se budete moci podílet na přípravě vzdělávacích programů či vylepšovat současné projekty.

Jak se přihlásit?

Pro zájemce o dobrovolnickou pozici je třeba napsat email na martina.neradova@amnesty.cz nebo marketa.jurciova@amnesty.cz spolu s životopisem a motivačním dopisem. Na konci října 2019 pak proběhne víkendové školení. Více informací naleznete také na tomto portálu.

Zdroj: amnesty.cz