Staňte se dobrovolníky s AFS Mezikulturní programy!

Chcete se naučit vést tým mladých lidí, kteří chtějí zlepšit své okolí? Zdokonalit si soft skills a najít si přátelé mezi výměnnými studenty a dobrovolníky z celého světa? Staňte se dobrovolníky AFS a pomáhejte měnit svět. 

AFS Mezikulturní programy, o.p.s. podporuje mladé lidi, aby dokázali převzít zodpovědnost za lokální i globální témata a podíleli se na změnách ve společnosti.

Autor: Alena Machálková

Dobrovolnictví v AFS je určeno lidem ze všech koutů České republiky, všech věkových kategorií i všech rozličných zájmů. Každý si najde to, co ho zajímá a kde se může uplatnit, a sám si určí, kolik času tomu chce věnovat.

S AFS budete mít možnost poznat spousty zahraničních studentů, kteří se rozhodli vystudovat část své střední školy na různých místech České Republiky.  pro ně organizovat aktivity, soustředění a jinak jim pomáhat v jejich novém životě v České Republice.

 

Autor: Alena Machálková

Po celém Česku májí hned několik dobrovolnickýchzákladen, které se starají o studenty ve svém regionu. Mimo to budete moci pomáhat s přípravou českých studentů, kteří se rozhodli vyjet do zahraničí.

Pro dobrovolníky je pravidelně organizováno školení. Další školení pro nováčky můžete navštívit již 14.9. v Praze. Školení jsou zcela zdarma.

Přihlaste se i vy! Stačí vyplnit tento nezávazný formulář a dostanete šanci poznat skvělou partu lidí, kterou spojuje téma mezikulturního vzdělávání. Po vyplnění formuláře vám zašlou více informací a možnosti, jak se zapojit. 

Autor: Alena Machálková

 

Zdroj: afs.cz