Delegát na „The 29th International Youth Forum“ Korea

Zajímá vás současná technologická revoluce a problémy a příležitosti s ní spojené? Chcete se podívat do korejského Soulu? Inex-SDA právě pomáhá hledat delegáty na The 29th International Youth Forum v Jižní Koreji!

Inex-SDA je nevládní nezisková organizace. Vysílá zájemce na workcampy v České republice i zahraničí. Zúčastnit se můžete také dlouhodobých projektů v mnoha zemích světa. Zapojit se dá do dobrovolnického klubu nebo vyjet na výměny mládeže, Evropskou dobrovolnou službu a různá školení.

Nyní Inex-SDA pomáhá najít své partnerské organizaci v Koreji delegáty, kteří by se zúčastnili mezinárodního mládežnického fóra v korejském Soulu a vy tak máte možnost stát se jedním z 155 delegátů a delegátek z celého světa!

Cílem The 29th International Youth Forum je mimo jiné zvýšit povědomí o globálních problémech mezi mládeží a zlepšit spolupráci a porozumění mezi mladými lidmi z různých kultur a národností.

Letošním tématem je The 4th Industrial Revolution with Youth: Life in the Future.

Vypsané jsou tři hlavní oblasti, které mají vlastní podkategorie. Například role mládeže v rámci přípravy na čtvrtou průmyslovou revoluci a další. Jejich kompletní seznam najdete zde.

Ilustrační foto. Autor: Inex-SDA. Zdroj: inexsda.cz

Kdy a kde?

  • 17. – 23. srpna 2018
  • Seoul a Goyang City, Korejská republika

Jaké jsou podmínky?

  • je vám 18 až 26 let?
  • ovládáte anglický jazyk?
  • máte zájem o daná témata?

Výdaje za ubytování, jídlo a místní dopravu po dobu trvání fóra jsou hrazeny. Dále získáte 600 000 KRW (zhruba 500 USD) jako finančí podporu pro vaše cestovní výdaje (letenky).

Jak se přihlásit?

Zašlete přihlášku, ve které specifikujete, které podkategorie vás nejvíce zajímají. Na základě vašeho zájmu budete rozděleni do malých pracovních skupin. Také zašlete vypracovanou esej na téma „4th Industrial Revolution“ (inspirovat se můžete právě podkategoriemi, které vás zaujaly) na e-mail workcamp@inexsda.cz do 13. června 2018. Do předmětu e-mailu napište zemi-vaše jméno-29thIYF.

Je nutné také uhradit poplatek ve výši 350 Kč. Registrační poplatek lze zaplatit bezhotovostně zasláním na účet 2100114178/2010 (jako variabilní symbol uveďte své jméno a příjmení), nebo hotově v otevíracích hodinách pražské kanceláře Inex-SDA (Varšavská 30, 120 00 Praha 2 – Vinohrady).

Kompletní informace najdete na této stránce.

Zdroj: inexsda.cz