Staň se restaurátorem lodí v Holandsku

Organizace Batavia hledá do svého týmu dva dobrovolníky Evropské dobrovolné služby na roční projekt začínající v září 2014. Činností organizace je především restaurování historických lodí a snaha o zachování historického dědictví.

Organizace Batavia se zaměřuje především na restaurování lodí ze 17. století, v budoucnu plánuje ale i další sociální a vzdělávací projekty. Organizace sídlí ve městě Lelystad. Více o ní se můžete dozvědět na jejich webu.

Organizace hledá dobrovolníky na své dva projekty začínající v září 2014 a končící v prosinci 2014 či září 2015. Dobrovolník by měl mít zkušenosti s mechanikou, inženýrstvím či designem, výhodou je také zkušenost s kreslením v auto-cadu.

Projekt je financován z prostředků EU, kapesné, 90 %cestovních nákladů, ubytování, jídlo a pojištění jsou tedy dobrovolníkovi hrazeny.

V případě zájmu zašlete svůj životopis, motivační dopis a případně také kopii diplomu na leermeester@bataviawerf.nl. Jestliže chcete, aby vaší vysílající organizací bylo Mladiinfo, kontaktujte zároveň Markétu na marketa@mladiinfo.cz.

Vaše přijetí a tvorba projektu musí proběhnout do 30.4.2014, s přihlašováním tedy začněte okamžitě.

image001