Staň se průzkumníkem START-UPů

Portál Inventures ve spolupráci s mezinárodní sítí Mladiinfo.eu hledá nadšené fanoušky a fanynky start-up projektů ze zemí střední a východní Evropy. Pokud vás inovativní projekty zajímají a chcete se do jejich zkoumání v Česku více ponořit, neváhejte se přihlásit.

Inventures je nejrychleji rostoucím evropským portálem mapujícím start-up projekty ze zemí střední a východní Evropy. 

Úkolem průzkumníků v jednotlivých zemích bude sledovat a vybírat nejzajímavější start-up projekty, komunikovat s jejich zakladateli, aktualizovat databázi a propagovat portál Inventures v České republice.

Mezi požadavky patří především orientace v českých start-up projektch, výborná znalost angličtiny, komunikativnost a přístup na internet.

Vybraní zájemci budou pozvání na dvoudenní školení zaměřené na nová média a získají přístup i na další zajímavé mezinárodní akce a tréningy.

Své přihlášky v podobě životopisu v angličtině a ukázky své úrovně angličtiny (například v podobě článku, eseje, atp.) posílejte na e-mail  recruitments@mladiinfo.eu. Přiložit můžete také krátké video přibližující, jaké podnikatelské nápady vás v poslední době inspirovaly. Uzávěrka přihlášek je 6.8.2014.

Více informací najdete na webu Mladiinfo.eu.

mladiinfo_banner