Staň se členem Česko-německého fóra mládeže!

Položili jste si někdy otázku: Kde jsem doma? Zajímá vás, jak toto téma vidí ostatní mladí lidé? Máte chuť podílet se na vytváření česko-německého dialogu a společně s dalšími mladými lidmi šířit názor mladých na dané téma?

Fórum mládeže je projekt, který skupině 30 mladých lidí z Česka a Německa nabízí možnost pravidelně se scházet a zabývat se zastřešujícím tématem. Společně si položí otázku „Kde jsem doma?“, budou o ní diskutovat s experty a budou ji zkoumat z různých úhlů pohledu.

Fórum mládeže začne v září 2015 a skončí v březnu 2017. Všech 30 členů se sejde celkem čtyřikrát na plenárních zasedáních, která se budou konat střídavě v Česku a Německu. Můžete se těšit na zajímavé workshopy, diskuze a společné zážitky. Znalost němčiny je výhodou, ale ne předpokladem. Cestovné, ubytování i strava jsou hrazeny.

Přihlášku společně s CV a motivačním dopisem pošlete Aleně na info@cnfm.cz do 25. června 2015. Především by mělo být zřetelné, proč se chcete stát členem / členkou a jaký aspekt vás osobně zajímá na tématu „Kde jsem doma?“.

Zdroj: http://www.cnfm.cz/