SPEAK! – mluvte s rodilým mluvčím

Organizace AIESEC zve na projekt SPEAK! Během pěti týdnů se můžete zúčastnit hodin konverzace s rodilými mluvčími, zlepšit si jazykové schopnosti a dozvědět se něco o kultuře dané země. Kromě angličtiny můžete procvičovat také francouzštinu, španělštinu nebo ruštinu.

Jak sami organizátoři projektu píší:

Každý rok pro Vás připravujeme konverzační hodiny se stážisty z různých koutů světa v různých úrovních obtížnosti, takže se
nemusíte bát, že byste svůj ideální kurz nenašli. Na každou hodinu je připravené zajímavé téma, které stážista sám nebo po konzultaci se studenti vybere.

Všechny kurzy probíhají v Praze na Jarově VŠE, v sídle AIESEC kousek od Hlavního nádraží nebo v budovách VŠE na Žižkově. Každá lekce má zpravidla 90 minut a probíhá ve skupince 4 – 8 lidí.

Projekt se bude konat celkem pět týdnů během listopadu a prosince, přesněji od 18.11.2013 do 20.12.2013. Každý má možnost si vybrat mezi standartním a intenzivním kurzem. Standartní kurz obsahuje 5 lekcí (tedy 1x týdně) a jeho cena je 500Kč. Intenvizní pak obsahuje 10 lekcí (2x týdně) a jeho cena je 990 Kč.

Pokud Vás SPEAK! zaujal, není nic jednoduššího než se podívat na rozvrh, vybrat si čas, který Vám nejvíce vyhovuje a následně vyplnit přihlášku. Vše potřebné najdete zde. Přihlášky jsou otevřené do 14.11.2013!