Soutěž s Mladiinfo

Mladiinfo vyhlašuje soutěž určenou pro všechny kreativce, kteří v poslední době zažili něco zajímavého. Podělte se o své zážitky s ostatními a vyhrajte tříměsíční online jazykový kurz!

Mladiinfo soutěž je určena pro všechny, kteří za poslední rok zažili něco zajímavého v oblasti dobrovolnictví, cestování, stáží, studia či neformálního vzdělávání. Napište článek popisující vaše zkušenosti, připojte fotku a vyhrajte.

Soutěž probíhá ve dvou kategoriích:

1. Zážitky zprostředkované organizací Mladiinfo

Našli jste na webu či facebooku Mladiinfo zajímavou nabídku, které jste využili? Dostali jste se díky článku na Mladiinfo na zajímavá místa, poznali nové lidi nebo se něčemu novému přiučili? Napište nám o tom!

2. Nejen ve škole se člověk učí

Zažili jste něco, co vám dalo víc zkušeností než celá školní docházka dohromady? Byli jste na zajímavém projektu, nabývali nové zkušenosti během stáže nebo studia v zahraničí nebo vám otevřelo oči cestování či dobrovolnictví? Vaše zkušenosti zajímají nejen nás, ale i ostatní!

Soutěžní texty mohou mít libovolnou formu (reportáž, esej, rozhovor…) v rozsahu 1 – 2 strany. Výhodu budou mít články, k nimž bude přiložena fotografie.

Na výherce z obou kategorií čeká tříměsíční online jazykový kurz na serveru Englishtown, který vám umožní učit se a procvičovat angličtinu přesně podle vaší úrovně a zaměření.

O vítězi rozhodne porota složená z členů a příznivců organizace Mladiinfo.

Své soutěžní příspěvky posílejte do 20.5.2015 na adresu marketa@mladiinfo.cz. Do e-mailu napište své jméno, věk, kategorii, do níž článek spadá a kontaktní údaje.

Pro další informace kontaktujte Markétu – marketa@mladiinfo.cz