Zúčastněte se výtvarné a fotografické soutěže Máme rádi přírodu

Není vám lhostejný vztah člověka a přírody a rádi fotíte nebo kreslíte? Zúčastněte se soutěže s názvem Máme rádi přírodu Hnutí Brontosaurus a vyhrajte hodnotné ceny pro milovníky přírody!

Téma letošního ročníku je Okouzlení přírodou. Soutěž pořádá nezisková organizace Hnutí Brontosaurus, která propojuje smysluplnou práci pro přírodu, památky i lidi s netradičnými zážitky a zábavou. Každoročně s ní vyráží na kosení orchidejových luk, sázení stromů, opravování hradů nebo třeba stavění školy v Himálajích mnoho dobrovolníků.

Ilustrační obrázek, Autor: Skitterphoto, Zdroj: pixabay.com

Informace k soutěži

Soutěž je určena pro autory od 4 do 30 let a podle věku je i rozdělená do kategorií. Předškoláci, žáci 1. až 3. ročníka a žáci 4. až 6. ročníka mohou do soutěže přihlásit kresbu nebo malbu. Žáci 7. až 9. ročníku, středoškoláci, vysokošoláci a mladí dospělí do 30 let se mohou zapojit s fotografií nebo ekofórem (kresleným vtipem).

Pokud vás soutěž zaujala a chcete se zapojit, podívejte se na více informací o podmínkach soutěže. Na stránkách najdete také adresu, na kterou je můžete své soutěžní příspěvky zasílat. Uzávěrka soutěže je 25. 5. 2018.

Zdroj: brdo.brontosaurus.cz