Soutěž Czech Jazz Contest 2015

Reduta Jazz Club pod záštitou společnosti Euroconcert s.r.o. vyhlašuje CZECH JAZZ CONTEST 2015, soutěž mladých jazzových kapel a sólistů do třiceti let.

Czech Jazz Contest 2015 letos představí další ročník netradičního hudebního klání na pódiu jazzového klubu Reduta. Ti nejlepší mladí hudebníci znovu dostanou jedinečnou šanci prosadit se v legendárním pražském klubu před odbornou porotou a zařadit se mezi finalisty a vítěze předchozích ročníků, kteří se dnes mohou pyšnit úspěchy i na mezinárodní hudební scéně (např. Jan Prax Quartet (DE), Jan Fečo Quartet (CZ), Pitch Bender (CZ), Jan Steinsdörfer Trio (CZ) a mnoho dalších, z nichž někteří již dnes radostí usedají do lavice poroty a hodnotí své mladší následovníky.

Czech Jazz Contest je souboj mladých osobností nejen českého jazzu, primárně určený pro začínající hudebníky a studenty a svým charakterem a doprovodnými akcemi je přitažlivý i pro širokou veřejnost. Vítěz soutěže Czech Jazz Contest obdrží cenu ve výši 1 000 € a dostane možnost vystoupit na 37th International Jazz Festival Praha. Tři nejlepší kapely získají samostatný večerní koncert v jazzovém klubu Reduta.

Přihlášky do soutěže zašlete co nejdříve e-mailem na adresu contest@czechjazzcontest.com, ale nejpozději do 31.1.2015! Detaily o soutěži najdete na webu czechjazzcontest.com .

logo

Zdroj textu: Reduta Jazz Club