Soutěž pro bloggery

Jste blogger? Rádi cestujete? Zajímá vás udržitelný turismus? Zúčastněte se soutěže ku příležitosti Světového dne turismu a vyhrajte cestu do Mexika! Organizace UNWTO pořádá soutěž ku příležitosti Světového dne turismu 27. 9. 2014 pro všechny bloggery, které zajímá dopady turismu na komunity ve světě.

O čem soutěž je

Setkali jste se někdy na cestách s komunitou, které turismus prospěl? Nebo přímo vaše komunita těží s turistů a turistiky? Napište příspěvek na svůj blog na téma „Turismus a komunitní rozvoj.“ Příspěvek by měl být v angličtině, španělštině nebo francouzštině a neměl by být delší než 500 slov.

Co můžete vyhrát

Cestu Mexikem, kde budete moci navštívit lokální komunitní projekty, zakončenou oficiální oslavou Světového dnes turismu na konci září 2014. Pro koho je soutěž určená 

Všem, kterým je 18 let a více a pravidelně přispívali a přispívají na svůj blog.

Napsal/a jsem příspěvek, co dál?

Zamiřte do sekce Blogger Competition na stránkách wtd.unwto.org, kde zaregistrujete název svého článku, URL adresu, nahrajete obrázek a přidáte krátký popisek.

Do kdy to vše musíte splnit Deadline přihlášek je 15. 8. 2014. Vítězové soutěže budou známi 30. 8. 2014.

V tomto dokumentu naleznete úplné podmínky soutěže. Mladiinfo CR - Soutez pro bloggery 2014  Foto: UNWTO, 2014. Dostupné z wtd.unwto.org.