Soukromá škola v Bratislavě hledá posily

Mladiinfo Slovensko hledá účastníky do projektu Evropského sboru solidarity (dříve EVS). Být součástí týmu této moderní soukromé školy nastartuje vaši kariéru ve vzdělávání!

Program Evropský sbor solidarity (dříve znám jako Evropská dobrovolná služba) je otevřen všem mladým lidem od 18 do 30 let (včetně). Podstatou projektů je dobrovolničení, za které účastník na oplátku dostane zdarma ubytování, je mu proplacena cesta tam a zpět, a je mu měsíčně místo „výplaty“ vypláceno kapesné 300 €, ze kterého si hradí jídlo, oblečení, apod. Neplatí se žádný poplatek vysílající ani přijímající organizaci. Více než sto tisíc lidí tuto příležitost už využilo a nebáli se obohatit svůj život. A co vy?

O čem projekt je?

Budete působit v pokrokové škole Edulienka, kam dochází děti, které jsou v domácím vzdělávání. Stanete se tak součástí jedinečného vzdělávacího procesu, kde se naučíte motivovat děti k učení, pomoci jim rozvíjet jejich (kreativní) dovednosti, a sami si přitom zlepšíte manažerské a komunikační schopnosti. I když se ocitnete ve slovenské škole, bude hlavním jazykem angličtina, aby si děti osvojily základní slovíčka a umění angličtinu používat v každodenním životě.

Dobrovolničení ve škole Edulienka. Zdroj:  Mladiinfo Slovensko

Akvitity budou venku i uvnitř školy. Budete pomáhat s organizací workshopů či zážitkových her, chodit s nimi na výlety, sportovat a procvičovat jejich angličtinu.

Více informací a infopack naleznete na stránkách Mladiinfo Slovensko.

Datum a místo projektu

Projekt běží a nyní se hledají 2 dobrovolníci, kteří mohou začít, co nejdříve jim to životní okolnosti dovolí. Projekt končí v červenci 2020. Škola Edulienka se nachází přímo v hlavním městě Slovenska v Bratislavě.

Jak se přihlásit

Pošlete svůj životopis a motivační dopis v anglickém jazyce na email volunteers@mladiinfo.sk nebo kancelar@mladiinfo.cz. Učiňte tak, prosím, co nejdříve, abyste neprošvihli tuhle super zkušenost. V Mladiinfo věříme, že se vyplatí jít štěstí naproti! 

Není to přesně to, co hledáte? Podívejte se do sekce Aktuální nabídky a objevte něco, co vám sedí víc!