Přihlaste svůj projekt na Social Impact Award 2017

Nosíte v hlavě nápad, jak vylepšit svoje okolí, ale nejste si jistí, jak ho realizovat a chybějí vám finance? Pokud ano, neváhejte přihlásit svůj projekt do Social Impact Award!

Social impact award je mezinárodní akcelerační a vzdělávací program. Působí v oblasti sociálně prospěšného podnikání. Mladým účastníkům nabízí možnost finanční a vzdělávací podpory. Účastnit se mohou všichni od 15 do 30 let, kteří mají nápad na nějaký sociálně prospěšný projekt a rádi by ho realizovali.

Pro váš projekt můžete získat částku až 3000€. Všichni účastníci by měli být narozeni v letech 1987 -2002 a na svém projektu začali pracovat nejdříve v lednu 2016 nebo kdykoliv později.

Vítězové 5. ročníku Social Impact Award. Zdroj: socialimpactaward.cz/aktuality/

Přihlášené projekty musí splňovat 3 kritéria:

  • Společenský dopad – Porota bude hodnotit, jakým problémem se projekt zabývá, jaký přínos má pro cílové skupiny a zda je společensky prospěšný.
  • Inovativnost – Zde porota hodnotí originálnost projektu a celý pohled na řešený problém.
  • Realistické plánování – Kritérium zohledňující finanční udržitelnost projektu, potřebné dovednosti, možnosti týmu apod.

Pokud se rozhodnete přihlásit svůj projekt, vyplníte přihlášku na stránkách Impact award. V současné době probíhá jarní série vzdělávacích workshopů v Praze, Brně, Zlíně a Plzni. Účast na nich je zdarma.

V létě 2017 proběhne celá řada workshopů a konzultací pro týmy vedené zkušenými mentory. Porotou akcelerované programy poté získají 100 000 Kč pro svůj projekt.

Více informací na oficiálních stránkách projektu.

Zdroj: Social Impact Award