Školení pro pracovníky s mládeží

Na slovinském školení pro pracovníky s mládeží  se dozvíte, jak používat nové alternativní metody Theatre of the Oppressed pro jednání se sociálními problémy, konflikty a útlakem. Přihlašování do 22.2.2015!

Hlavní cíl metody Theatre of The Oppressed je  změnit vlastní postoj, myšlení nebo chování, které bude mít dopad na vaše život a na životy lidí kolem vás. 

Používané metody jsou použitelné v různých komunitách a dokáží pokrýt širokou škálu problémů od lidských práv přes aktivismus, diskriminaci, vyloučení, chudobu až po xenofobii. Přináší změnu pohledu  a možnost sebereflexe, hledání řešení a přenos těchto nových vzorců do vlastních životů. Více o této metodě si můžete přečíst zde.
 
 
 
 
stažený soubor
 
Hlavní cíl projektu je zvýšit participaci mladých lidí jako klíčového elementu v Evropě. Dále se na školení naučíte, co to je Theatre of The Oppressed a jeho metody, zvýšíte si své dovednosti skrze neformální vzdělání a rozvinete svůj proaktivní přístup k vlastní i evropské komunitě. Kurz je založen na experimentálním učení.
 
Pro koho je kurz určen:

  • pro pracovníky s mládeží (více než 18 let), kteří jsou součástí nějakého projektu nebo iniciativy ve své organizaci a mají alespoň základní zkušenost s prací s mládeží
  • pro zájemce o sociální divadlo jako nástroj sociální změny
  • pro středně pokročilé v angličtině

Projekt je spolufinancován Evropskou komisí. Většina nákladů bude plně či částečně hrazena, pro detaily klikněte zde.

 
Kde a kdy se setkání koná: 
Termín je 15.-24. dubna 2015 v  Ptuj na Slovinsku.
 
Deadline je 22.2.2015. Přihlašování zde!
 
Pro více informací pište Oana Mucea na oana.mucea@yahoo.com.