Simulace Evropského parlamentu v Praze a v Brně

Zajímá tě, jak funguje Evropský parlament a jak probíhají jeho jednání? Zúčastni se Simulace Evropského parlamentu v Praze nebo v Brně!

Simulaci Evropského parlamentu letos opět pořádají Mladí demokraté. Tentokrát se tato akce bude konat ve dnech 14. a 15. října 2021 na Krajském úřadu Jihomoravského kraje v Brně a poté 1. listopadu 2021 v prostorách Senátu Parlamentu České republiky v Praze. Tato údálost může být uskutečněna díky finanční podpoře nadace Hannse Seidela.

Ilustrační obrázek, Autor: StartupStockPhotos, Zdroj: Pixabay.com

O co se jedná?

Účastnící si vyzkouší, jak poslanci pracují v různých výborech a politických skupinkách. Zjistí, jak probíhá jednání pléna Evropského parlamentu a budou mít možnost prodiskutovat evropskou politiku s poslanci Evropského parlamentu. Nejúspěšnější studenti za odměnu získají zájezdy do Evropského parlamentu ve Štrasburku nebo v Bruselu.

Jak se Simulace Evropského parlamentu zúčastnit?

Pokud tě tato událost zaujala a chceš se jí zúčastnit v Brně, potom neváhej a zaregistruj se prostřednictvím tohoto formuláře.

V případě, že by ses rád/a zúčastnil/a v Praze, potom vyplň tento formulář. (Ve formuláři je původní datum 19. a 20. listopadu 2020, nicméně přihlašování platí pro letošní rok.)

Vybraní účastníci se budou spolupodílet na financování stravování částkou 150 korun. Pro zájemce o ubytování bude zajištěný hotel včetně snídaně. Spoluúčast na ubytování je 200 korun.

 

Pokud bys rád/a rozjel/a kariéru v mezinárodních organizacích EU, potom se neváhej podívat na našeho průvodce kariérou v této oblasti.