Simulace Evropského parlamentu v Brně

Zajímá vás, jak funguje Evropský parlament a jak probíhají jeho jednání? Zúčastněte se Simulace Evropského parlamentu v Brně.

Studentské simulační jednání, které se uskuteční 8. a 9. října 2020 ve Sněmovním sále Nové radnice v Brně na Dominikánském náměstí, pořádají Mladí demokraté. Akce se koná pod záštitou primátorky města Brna JUDr. Markéty Vaňkové a je pořádaná díky finanční podpoře nadace Hannse Seidela.

Startup, Start-Up, People, Silicon Valley, Teamwork

Ilustrační obrázek, Autor: StartupStockPhotos, Zdroj: Ppixabay.com

Účastnící si vyzkouší, jak poslanci pracují v různých výborech a politických skupinkách. Zjistí, jak probíhá jednání pléna Evropského parlamentu a budou mít možnost prodiskutovat evropskou politiku s poslanci Evropského parlamentu. Nejúspěšnější studenti za odměnu získají zájezdy do Evropského parlamentu ve Štrasburku nebo v Bruselu.

Jak se zúčastit Simulace Evropského parlamentu

Pokud vás akce zaujala, můžete se přihlásit prostřednictvím formuláře. Sledujte také Facebookovou událost od Mladých demokratů.

Vybraní účastníci se budou spolupodílet na financování stravování částkou 150 korun. Pro zájemce o ubytování bude zajištěný hotel včetně snídaně. Spoluúčast na ubytování je 200 korun.

Více o kariéře v Evropské unii se dzvíte v tomto průvodci od Mladiinfo ČR!

Zdroj: facebook.com