Setkání s indickými učiteli z Ladakhu

V nejbližších dnech přijedou na stáž do České republiky tři ladačtí učitelé z partnerských škol projektu La Ngonpo sdružení Potala. Dále přijedou také dva nepálští pracovníci neziskovky Sano Paila, se kterými organizace nedávno zahájila spolupráci na rozšíření projektu do Nepálu. Při příležitosti této návštěvy se můžete zúčastnit hned několika akcí:
Výstava La Ngonpo – místo setkávání. Z Prahy do Himálaje, která bude v horní části Václavského náměstí v Praze k vidění od 1. do 22. června 2012.

Zveme vás také na veřejnou debatu s našimi hosty o všem, co vás bude zajímat. V kavárně knihkupectví Academia, Václavské náměstí 34, Praha 1. Vstup volný. Debata se koná v ÚTERÝ 5. 6. 2012, 18 – 20 h.

Všechny učitele 2. stupně ZŠ, SŠ a gymnázií, další zájemce a dobrovolníky, kteří budou letos učit v Ladaku zveme na školení o tom, jak používat metodiku a pracovat s webem www.la-ngonpo.org. Toto školení se bude konat dne 7.6. od 9 do 17 h  ve školicí místnosti NaZemi – společnosti pro fair trade, Kounicova 36. Školení bude v angličtině, protože se jej zároveň zúčastní tři indičtí učitelé a dva ladačtí partneři projektu La Ngonpo. Školení má akreditaci MŠMT. Pokud máte zájem, přihlašte se na projects@mkc.cz .

 

Podle La-Ngonpo.org