Šestitýdenní výzkum v NIG – Národní institut genetiky

Pokud jste studentem genetiky či přibuzného oboru, pak vám nabídka šestitýdenního výzkumu v NIG jistě přijde zajímavá!

Národní institut genetiky NIG (National Institute of Genetics) a Katedra genetiky, SOKENDAI nabízí studentům šestitýdenní výzkumnou stáž. Tato příležitost je určená studentům, kteří ještě nezískali bakalářský titul a jsou ve třetím ročníku svého studia. Stáž by jim měla pomoci získat praxi v mezinárodním týmu zabývající se výzkumem. Studenti budou provádět výzkum samostatně a jejich mentorem bude hostující výzkumník v instutuci.

Logo: nig.ac.jp

Tento program zahrnuje kurz vědeckého výzkumu, vědecké komunikace, návštěvu laboratoří a diskusi s významnými vědci. Na konci programu studenti prezentují jejich zážitky a zkušenosti na NIGINTERN Reports Symposiu. Úspěšným absolventům budou uděleny certifikáty.

NIG nabízí stážistům i jiné aktivity mimo tento program. Můžete navštěvovat rozmanité druhy přednášek, seminářů nebo dokonce lekce japonštiny.

Kdy: 26. 6. – 4. 8. 2017

Kde: Japonsko

DEADLINE: 28. 2. 2017

Foto: NIGITERN. Zdroj: nig.ac.jp/jimu/soken

Jak se můžete přihlásit?

  1. krok: online registrace – zde najdete odkaz na online přihlášku, která se uzavře 28. února 2017
  2. krok: Curriculum Vitae a dva doporučující dopisy – ve svém životopise vyznačte rok svého studia vysoké školy, zahrňte také své akademické znalosti včetně studia střední školy. Životopis uložte ve formě: (registrační číslo)příjmení_jméno. Doporučující dopisy by měly být zaslány vašimi profesory přímo na e-mail: nig-intern@nig.ac.jpSoubor by měl mít podobu PDF, předmětem e-mailu bude: „(Registrační číslo) Recommendation for NIGINTERN2017 application“. A celý PDF soubor bude pojmenován „(Registrační číslo)LOR_Applicant’s Family Name_Applicant’s Given Name„.
  3. krok: oznámení výsledků: 31. března 2017 budou úspěšní kandidáti společností kontaktováni. Na jejich oficiálních stránkách také najdete seznam výsledků.

Nezapoměňte si  před podáním přihlášky pozorně prostudovat podmínky a požadavky pro kandidáty.

Finanční podpora

Společnost NIG pokryje úspěšným studentům letenky, místní dopravu mezi letištěm a pracovištěm, nocleh a cestovní pojištění na dobu programu.  Více informací najdete na webových stránkách společnosti.

Pokud se stále rozhoduje, podívejte se na zprávy a fotky účastníků z roku 2016 a udělejte si lepší obrázek.

Zdroj: NIGINTERN