Série akcí „Hledáme Dream Job“

Skautský institut vám ve spolupráci s KPMG přináší sérii akcí zaměřených na poznání nejrůznějších možných povolání. Dostanete možnost zorientovat se ve složitém světě práce a třeba i poznáte, v čem jste dobří a co by vás v životě bavilo.

Mladí profesionálové se s vámi podělí o osobní zkušenosti z různých zaměstnání. Neváhejte a přijďte si pobesedovat o překvapeních, která na vás chystá praxe. Ke každému z témat je připravena debata se zástupci daného pracovního odvětví a následný workshop, který bude zaměřený na soft skill.

Na 1. února 2016 je připravena beseda na téma Všemocná média. Pobesedovat přijde Eva Kličková, redaktorka ČRo Dvojka a Jan Osúch, který pracoval jako reportér, parlamentní zpravodaj a moderátor zpravodajství v České televizi.

Únorový workshop pak bude 15. února 2016 na téma Jak přežít výběrové řízení. Workshop povedou Hana Váchová a Marie Křivánková z KPMG. Dozvíte se například, jak správně napsat Curriculum Vitae či jak vystupovat u výběrového řízení.

Na co dalšího se můžete těšit?

Témata, která budou následovat v dalších měsících, zahrnují například problematiku řemeslné práce, neziskový sektor, finančnictví a další. Na výběru budoucích témat se můžete sami podílet.

Info o pořádající organizaci naleznete zde.

12469418_980914928643970_479446237138814377_o

Zdroj