Seminář v Rumunsku: pryč s euroskepticismem!

Již nyní aktivně pracuješ s mládeží a rád/a bys jednou zorganizoval/a vlastní Erasmus+ projekt? V tom případě je týdenní seminář v Rumunsku s tématem boje proti euroskepticismu něčím, co by tvojí pozornosti určitě nemělo ujít!

Chceš reprezentovat Českou republiku a se zástupci dalších deseti zemí společně posílit spolupráci v organizacích na evropské úrovni? Máš čas 9.-18. září? Pak by tvojí pozornosti neměla uniknout aktuální nabídka hostitelské organizace Kasta Morelly International Organization. Ta totiž aktuálně hledá v rámci programu Youth Work versus Euroscepticism celkem tři uchazeče, kteří by měli chuť vyrazit do rumunského města Iasi

Co mě na semináři čeká?

Cílem celého projektu je kromě rozvoje evropského partnerství také zvýšení povědomí o evropské identitě. Seminář v Rumunsku ale bude naplněný celou řadou zajímavých, zejména týmových, aktivit! Zkusíš si například simulaci televizní show s cílem prezentovat vybrané organizace, příprava programů Erasmus+ tě taky ale nemine. Dále si užiješ workshop na tvorbu mediálních nástrojů pro podporu evropské identity a celou řadu mezikulturních aktivit. 

Je tento projekt hrazený?

Ano. Jelikož se jedná o program v rámci Erasmus+, budeš mít 100% pokrytou stravu, ubytování i zbylé aktivity. Účastníkům pak budou vyplaceny také cestovní náklady do výše 275 euro z místa bydliště do místa konání projektu.

Hodím se do projektu?

Základní podmínkou pro všechny účastníky je věk 18 a více let. Měl/a bys také pracovat s mládeží a být v práci s mládeží vůdčí osobností. Určitě bys měl/a mít chuť se podílet i na všech částech projektu. Další důležitá věc, která by ti neměla chybět, je plynulá schopnost domluvit se anglicky (písemně i v mluvené formě). 

 

Pokud tě tato nabídka zaujala, rychle utíkej na oficiální stránky zprostředkovatelské organizace EYCB, kde najdeš další informace. Deadline přihlášek je již ve čtvrtek 1. července 2021! Pokud tě toto téma příliš nezajímá, koukni se na naše stránky, kde je celá řada aktuálních nabídek.