The Robinson-Martin Security Scholars Program

Zajímá vás mezinárodní a domácí bezpečnost? A chcete se stát profíky a experty na národní bezpečnost a zahraniční problematiku 21. století? Pak je The Robinson-Martin Security Scholars Program určený právě pro vás.

The Prague Security Studies Institute právě teď připravuje program s názvem The Robinson-Martin Security Scholars Program (RMSSP)

Tento program je složen ze série přednášek a interaktivních seminářů, které povedou odborníci na bezpečnost z České republiky a dalších zemí včetně USA, a je určen českým studentům, kteří se o daná témata zajímají.

Celý program  RMSSP pro letošní ročník je dostupný zde.

Pro přihlášení stačí zaslat krátký motivační dopis a strukturovaný životopis na adresu  ditmar@pssi.cz. Do předmětu nezapomeňte uvést heslo “RMSSP 2016/2017”.

Deadline pro zaslání přihlášky je 7. září 2016.

Více informací o celém programu naleznete pod tímto odkazem.

Security Scholars Program

Zdroj: The Prague Security Studies Institute

Autor: Klára Š.

Studentka překladatelství ruského jazyka. A dál? Cestovatelský maniak, který nesetrvá dlouho na jednom místě ani v rámci rodné země. Milovník medvídků panda! Snílek, co touží projet Rusko po Transsibiřské magistrále a pochovat si medvídka koalu. (Ale to je Austrálie a tam jsou hadi. A těch se bojím). Někdo, kdo se v hlavě snaží udržet tři jazyky plus ten rodný. Milovník dobrého jídla a pití (ať už přípravy či konzumace). A do toho všeho někdo, kdo rád píše a dělí se o své rozumy. Tak to bych byla tak ve zkratce já.

Comments are closed.