Sebezkušenostní skupina pro studenty pomáhajících profesí na VŠ/VOŠ

Terapeutický a rozvojový ateliér Terra otevírá další sebezkušenostní a rozvojovou skupinu pro studenty pomáhajících profesí. Skupina je zaměřena na posílení profesních kompetencí a osobnostní rozvoj.

Pro zájemce, kteří:

  • chtějí rozšířit porozumění svým charakteristickým vzorcům ve vztahování se k sobě samému a k druhým
  • Chtěji si uvědomit vlastní osobnostní kvality, potřebné schopnosti i jejich limity
  • Chtějí tyto kvality a schopnosti umět tvořivě využít při práci s lidmi

Kdy? Vždy ve středu od 19:15 do 20:45

Kde? V Terapeutickém a rozvojovém ateliéru TERRA, na adrese Čerchovská 6, Praha 2 – Vinohrady (5 min. od metra A Jiřího z Poděbrad).

Kdy se začíná? První setkání se uskuteční 2. 11. 2011.

Jaká je cena?  Celková cena programu pro jednoho účastníka je 6.840 Kč, nebo 5.320 Kč za kratší variantu (tj. 190 Kč na skupinu; nezahrnuje volitelný zážitkový týden). Je možné dohodnout uhrazení částky ve vícero splátkách.

Program zahrnuje těchto 20 skupin o délce 1,5 hod. a také 1 celodenní a 2 víkendová setkání (nebo v kratší variantě 2 celodenní setkání). Maximální počet účastníků skupiny je 10. Volitelnou součástí bude navíc závěrečný zážitkový týden na námořní plachetnici.

Zájemci se mohou přihlásit do 27. 10. na e-mailové adrese skupina.studenti@terraweb.cz, další informace lze získat na tel. 774 235 225. Všichni přihlášení budou pozváni na individuální setkání s terapeuty, jehož účelem je sladění vzájemných očekávání a zodpovězení případných dotazů.

Oficální stránky ZDE.