Rozhled: mentoringový projekt, který vás nasměruje

Nevíte úplně kudy kam po střední škole? Nemáte jasnou představu o své budoucí kariéře? Přihlašte se do Rozhledu, mentoringového projektu plného workshopů, který vás nasměruje dále.

Nezisková organizace Nadání a dovednosti o.p.s. pořádá již 17.kolo projektu Rozhled, které se zaměřuje na mladé lidi ve věku 17 – 21 let a jejich nasměrování tím správným směrem.

Přemýšlíte kam na výšku nebo jestli vůbec? Nevíte, co by vás vlastně bavilo? Nebo vás možná baví víc věcí a nevíte, jak se rozhodnout?

Pokud máte tyto otázky v hlavě, projekt Rozhled může být něco pro vás. Rozhled je 3 měsíční mentoringový projekt, který vám pomůže nastartovat karéru. Pomůže vám s osobnostním rozvojem a zvýší šanci uplatnit se na trhu práce nebo se stát například startupistou či youtuburem.

Pro koho projekt je?

  • pro ty, kterým je mezi 17 – 21 lety;
  • pro ty, co jsou studenty 3. – 4. ročníku střední školy.

Projekt je primárně pro středoškoláky pocházející ze sociálně znevýhodněného prostředí (avšak není podmínkou). Znevýhodněné prostředí může znamenat různé životní situace od těžké nemoci v rodině přes rodiče samoživitele až po finanční tíži – organizace ráda zodpoví všechny dotazy.

Co vás čeká?

  • Tři víkendy (sobota i neděle) plné workshopů, seminářů a přednášek zajímavých lidí, kteří vás namotivují a pomohou vám najít směr.
  • Career days (neděle až úterý), kdy organizace zařídí tři exkurze podle vašeho zájmu.

Všechny workshopy a semináře jsou pořádány v Praze. Je povinné zúčastnit se všech víkendových workshopů. Harmonogram programu spolu s dalšími informacemi najdete zde.

Díky sponzorům neplatíte vůbec nic a případnou dopravu do Prahy (pro mimopražské) proplatí organizace.

Jak se přihlásit?

Přihlašte se přímo na stránkách organizace. Na stránkách navíc najdete další užitečné informace o projektu.

Přihlašování je otevřeno až do 15.9.2019.  Projekt začíná na konci září a končí v prosinci.

Dotazy?

Napište na FB organizace nebo rovnou projektové manažerce Alžbětě, který má Rozhled na starost na alzbeta.grohmannova@nadaniadovednosti.cz.

Zdroj: www.nadaniadovednosti.cz, tamtéž zdroj loga organizace.