Co takhle strávit rok netradičně? Tmelník má pro vás nabídku Evropské dobrovolné služby (EVS) na dobu 9 či 12 měsíců v Polsku v interkulturním prostředí komunity dobrovolníků z Evropy!

1. EVS v Centru Ksztalcenia i Wychowania OHP w Olesnicy
Doba trvání: 9 měsíců, 1. 3. 2015 – 31.11. 2015

Místo: Oleśnica, Polsko
Náplň: Budoucí dobrovolník /dobrovolnice bude pomáhat učitelům a školitelům organizovat volnočasové aktivity pro studenty a žáky jako např. kulturní události, umělecké dílny, indoorové i outdoorové sportovní aktivity, jazykové lekce, prezentace cizích zemí a lekce cizích jazyků, či počítačové lekce. Dále se bude zabývat psaním blogu a správou webových stránek (aktualizace) a propagaci EVS a EU v místní škole a médiích.

Polsko Mladiinfo ČR

 

2. EVS v Multicultural Language Cafe v Semper Avanti
Doba trvání: 12 měsíců, 1.3. 2015 – 31. 2. 2016

Místo: Wrocław, Polsko

Náplň: Budoucí dobrovolník/dobrovolnice bude zapojený/á  do projektu s názvem Multicultural Language Cafe (MLC), kde mezinárodní skupina EVS a místních dobrovolníků bude pod dohledem koordinátora/ky EVS organizovat různé aktivity. Jedním z hlavních cílů práce dobrovolníka/dobrovolnice bude motivovat mladé lidi k aktivní účasti na občanské společnosti a k rozvoji své osobnosti a evropské identity.

Co je EVS neboli Evropská dobrovolná služba (EDS)

Evropská dobrovolná služba nabízí možnost dobrovolnického působení mladých lidí mezi 17 a 30 lety s finanční podporou Evropské komise. Dobrovolníkům je hrazeno ubytování, strava, kapesné, pojištění a 90 % cestovních nákladů. EVS je skvělou příležitostí strávit smysluplný rok a k jazykovému, profesnímu i osobnostnímu rozvoji a získání mnoha neocenitelných zkušeností. Více o podmínkách se dozvíte například v Mladiinfo e-průvodci.

Pro více informací o této nabídce kontaktujte Tmelník na emailu info@tmelnik.cz nebo na tel.: 777 277 310.  Pište v angličtině!