Hlaste se na roční EVS dobrodružství ve Wrocławi

Evropská dobrovolná služba je jedinečná příležitost, jak strávit rok smysluplnou prací pro neziskovou organizaci v zahraničí, a to s nulovými náklady. Už v dubnu může začít ta vaše v polské Wrocławi. Čeká vás práce s dětmi a spousta nových zkušeností.

Projekt s názvem “Happy Kids Better Europe“ zprostředkuje působení celkem osmi dobrovolníků z celé Evropy v mateřských školách ve Wrocławi. Dobrovolník nebo dobrovolnice by proto měl mít dobrý vztah k dětem, čistý trestní rejstřík a otevřené srdce. Jestli si nejste jistí v angličtině, vůbec nevadí, během dobrovolnictví se v jazyce zdokonalíte.

Pro účast na projektu nemusíte mít žádné vzdělání nebo jinou kvalifikaci. Stačí věk mezi 18 a 30 lety a chuť učit se novým věcem a motivace ke spolupráci s personálem některé z mateřských školek. Více informací o projektu a o zapojených mateřských školách najdete zde: Informační balíček.

Zdroj: fundacjaprom.pl

Podmínky

Dobrovolníkům je během projektu zajištěno ubytování, cestovní náklady a pojištění, dostávají kapesné a peníze na jídlo. Účast na projektu vás tedy nebude stát ani korunu/zloté. Součástí projektu i kurz polštiny a čtyři zajímavé workshopy zaměřené na komunikaci a interkulturní práci.

Projekt začne v dubnu letošního roku a bude trvat jeden rok.

Jak se přihlásit

Přihlásit se můžete do 18. února 2018. Vyplňte tuto přihlášku a pošlete ji na e-mail marketa@mladiinfo.cz. Na tento e-mail můžete směřovat také jakékoliv případné dotazy.

 

oPdklady pro text: Foundation of Social Integration Prom