Rise and Shine tentokrát v Brně

rise and shine konference logo

Není tomu tak dávno, kdy jsme vás na našem webu zvali na konferenci Rise and Shine do Prahy. Od listopadu je to již půl roku a my bychom vás rádi na tuto konferenci pozvali zase. Tentokrát v sobotu 11. 05. 2019 na Masarykově univerzitě v Brně, Komenského náměstí 2 na téma úspěch ve studiu. Špičkoví lektoři účastníkům nabídnou vědecky ověřené nástroje a metody, jak se lépe motivovat a zvládnout i tu nejtěžší zkoušku bez stresu a ponocování.

Uč se efektivně!

Na pátém ročníku konference Rise and Shine, který se ponese v duchu hesla “Uč se efektivně”, vás budou čekat 4 přednášky a 4 diskuze s inspirativními lidmi s neotřelým přístupem k životu. Jak se učit v souladu s fungováním našeho mozku, co nejrychleji a bez zapomínání? Jak se to stane že ve 23 letech někdo vystuduje dvě americké Vysoké školy? Jaké jsou alternativní metody vzdělávání? A jak se správně motivovat k učení?

Odpovědi na tyto otázky a mnoho dalších zajímavých poznatků se dozvíte v sobotu na konferenci Rise and Shine. Celým dnem vás provedou přednášky a diskuze se zajímavými hosty, mezi které patří ochránkyně práv dětí a rodičů ve školách Zdeňka Staňková, devítinásobný mistr České republiky v badmintonu Petr Koukal či lektorem Matějem Krejčím, který je součástí projektu Konec prokrastinace.

zdroj: www.riseandshine.cz

Doprovodný program

Před samotnou konferencí se účastníci od 8h mohou zapojit do dobrodružné hry Fakescape. Při té budou v týmech čelit manipulativním technikám a procvičí si mimo jiné své schopnosti vyhledávat a rozpoznávat kvalitní zdroje informací a lépe rozlišovat pravdu od dezinformace či propagandy. V rámci doprovodného programu se můžete těšit na koučink a interaktivní stánky studentských i neziskových organizací.

Sobotní konference je určena studentům a absolventům VŠ všech oborů, kterým poradí špičkoví lektoři a inspirativní osobnosti. A to se teď, před začátkem zkouškového období určitě bude hodit.

Konference Rise and Shine – osobní rozvoj se konají už od roku 2013 a “Uč se efektivně” je již 29. konferencí v řadě. Za tu dobu prošlo inspirativními přednáškami, workshopy a osobnostními testy více než 4,5 tisíce studentů a absolventů, zapojilo se více jak 50 vysokých škol a univerzit a vystoupilo přes 280 zajímavých řečníků a koučů, mezi nimi moderátorka Adéla Banášová, bývalý ředitel Microsoftu Jan Mühlfeit či spisovatel Michal Viewegh.

Více informací o konferenci Rise and Shine a celý program sobotního dne najdete na jejích internetových stránkách.