Rise and Shine tentokrát v Brně

Není tomu tak dávno, kdy jsme vás na našem webu zvali na konferenci Rise and Shine do Prahy. Od listopadu je to již půl roku a my bychom vás rádi na tuto konferenci pozvali zase. Tentokrát v sobotu 11. 05. 2019 na Masarykově univerzitě v Brně, Komenského náměstí 2 na téma úspěch ve studiu. Špičkoví lektoři účastníkům nabídnou vědecky ověřené nástroje a metody, jak se lépe motivovat a zvládnout i tu nejtěžší zkoušku bez stresu a ponocování.

Uč se efektivně!

Na pátém ročníku konference Rise and Shine, který se ponese v duchu hesla „Uč se efektivně“, vás budou čekat 4 přednášky a 4 diskuze s inspirativními lidmi s neotřelým přístupem k životu. Jak se učit v souladu s fungováním našeho mozku, co nejrychleji a bez zapomínání? Jak se to stane že ve 23 letech někdo vystuduje dvě americké Vysoké školy? Jaké jsou alternativní metody vzdělávání? A jak se správně motivovat k učení?

Odpovědi na tyto otázky a mnoho dalších zajímavých poznatků se dozvíte v sobotu na konferenci Rise and Shine. Celým dnem vás provedou přednášky a diskuze se zajímavými hosty, mezi které patří ochránkyně práv dětí a rodičů ve školách Zdeňka Staňková, devítinásobný mistr České republiky v badmintonu Petr Koukal či lektorem Matějem Krejčím, který je součástí projektu Konec prokrastinace.

zdroj: www.riseandshine.cz

Doprovodný program

Před samotnou konferencí se účastníci od 8h mohou zapojit do dobrodružné hry Fakescape. Při té budou v týmech čelit manipulativním technikám a procvičí si mimo jiné své schopnosti vyhledávat a rozpoznávat kvalitní zdroje informací a lépe rozlišovat pravdu od dezinformace či propagandy. V rámci doprovodného programu se můžete těšit na koučink a interaktivní stánky studentských i neziskových organizací.

Sobotní konference je určena studentům a absolventům VŠ všech oborů, kterým poradí špičkoví lektoři a inspirativní osobnosti. A to se teď, před začátkem zkouškového období určitě bude hodit.

Konference Rise and Shine – osobní rozvoj se konají už od roku 2013 a “Uč se efektivně” je již 29. konferencí v řadě. Za tu dobu prošlo inspirativními přednáškami, workshopy a osobnostními testy více než 4,5 tisíce studentů a absolventů, zapojilo se více jak 50 vysokých škol a univerzit a vystoupilo přes 280 zajímavých řečníků a koučů, mezi nimi moderátorka Adéla Banášová, bývalý ředitel Microsoftu Jan Mühlfeit či spisovatel Michal Viewegh.

Více informací o konferenci Rise and Shine a celý program sobotního dne najdete na jejích internetových stránkách.