Říjen v DC67

Školní rok se pomalu rozjíždí a s ním i činnost brněnského Dobrovolnického centra. Na co se můžete těšit v říjnu?

První večerní program proběhne 11. 10. v 18:30 představením cestovatelské komunity CouchSurfing.org, která umožňuje prostřednictvím místních lidí „gaučovaní“, čili cestování trochu jinak s nocováním zdarma. Více zde.

Následně Vás zveme 17.10. v 18.30 na prezentaci úspěšného projektu Youth for You(th), kde se dozvíte, jak uspořádat vlastní festival a všechno, co s ním souvisí. Více zde.

Jak se dostat za hrami až do Estonska zjistíte 24. 10. od 17:30 na vernisáži fotografií z mezinárodního projektu, který Vám představí jeho účastníci, stejně tak jako deskovou hru, kterou během něj vyrobili. Budete mít také možnost poslechnout si, jak se zapojit do podobných akcí. Více zde.

Jak to může vypadat, když je Česka v Arménii a Francouzka v Čechách v rámci Evropské dobrovolné služby? To se dozvíte 25. 10. v 18.30, kdy se s Vámi podělí o své zážitky a zkušenosti. Více zde.

Na samém konci října 31.10. v 18.30 uvedeme film: Já, moje romská rodina a Woody Allen. Ve snímku Vám mladá režisérka představí kočující život své rodiny i své sny v Berlusconiho Itálii. Více zde.

Sledujte DC67 na Facebooku, ať vám neutečou aktuality o akcích a program na další měsíce!