Řekni svůj Erasmus+ příběh a vyhraj

Absolvovali jste nějaký Erasmus+ projekt od EU, ať už to byl Da Vinci, Comenius nebo třeba Youth in Action? Podělte se o svůj příběh a můžete za to vyhrát pěknou cenu!

Erasmus+ 30 anniversary logo
Foto: ec.europa.eu/programmes

Erasmus+ bude slavit 30 let od svého založení a Evropská komise se to rozhodla řádně oslavit. Proto mj. pořádá soutěž, do které můžete posílat své příběhy z něj, a ucházet se tak o pěknou odměnu.

Podmínky soutěže

Soutěž je otevřená jak jednotlivcům, tak organizacím.

Pokud jste někdy za těch 30 let absolvovali cokoliv financovaného od Erasmus+, ať už je to stáž, výměnný pobyt nebo kupříkladu dobrovolnictví, tak jste oprávnění se soutěže zúčastnit.

Vítězové se rozhodnou následovně. Čtyři příběhy vybrané organizátory obdrží cestovatelské vouchery v hodnotě 100 eur (asi 2 700 Kč).  Příběh vybraný veřejností získá dokonce cestovatelský voucher v hodnotě 600 eur (16 200 Kč)!

Pokud máte zájem se zapojit, natočte video nebo pořiďte fotku a sepište k němu příběh o 100 slovech popisující vaši zkušenost před 15. 4. 2017. Pokud chcete vyhrát, buďte kreativní!

Jedna rada na závěr – nezapomeňte šířit svůj příběh na sociálních sítích pod hashtagem #Erasmusplus, ať máte co nejvíc fanoušků!

Zdroj: Evropská komise