Refufest na hradě Točník – 21. června 2015

Navštivte druhý letošní Refufest – tentokrát poprvé na hradě Točníku. Vemte rodinu nebo kamarády a přijďte si užít den plný barevné směsice dobrého jídla, hudby, tance, divadla, workshopů pro děti i dospělé, her pro rodiny s dětmi, diskuzí k aktuálnímu světovému dění a mnoho dalšího.

 

refufest_tocnik-640x180

Letošní REFUFEST je přelomový! Poprvé po pěti ročnících probíhajících na venkovském statku v jihočeských Rakovicích se festival přesouvá na středočeský hrad Točník.

Tématem festivalu je sdílení příběhů jednotlivých zemí. Pohádky, mýty a příběhy v každé zemi představují důležitý pramen k pochopení identity lidí, z jejichž kultury tyto příběhy pocházejí.

Akci pořádá nezisková organizace Inbáze. České veřejnosti je tak nabízena možnost seznámit se s cizinci, jejich zvyky a tradicemi i mimo Prahu.

Kdy? 21. června 2015 od 11 do 18 hodin

Kde? Hrad Točník (cca 50 km od Prahy, směrem na Plzeň, na hřebenu nad obcí Točník)

Více informací se dozvíte na facebookových stránkách nebo na facebookové události.

Aktuální informace:

Den před RefuFestem na Točníku – 20. června – se na hradě uskuteční hudební festival Slunkatoč! Máte možnost zakoupení zlevněné společné vstupenky na oba festivaly za 300 Kč a možnost přespání na hradě – budíček na hradě je nejpozději v 8:00 hodin či v okolí ve „vlastním“. Můžete tedy za skvělou cenu profestivalovat celý víkend na dvou festivalech na jednom místě.

Zdroj textu a obrázků: http://www.inbaze.cz/