Pusťte se do letního dobrodružství s novými znalostmi jazyka

Zřejmě je to nějak zapsané v genech člověka, že s horkým letním počasím si mnozí z nás prostě sbalí kufry a vycestují do zahraničí vstříc novým exotickým dobrodružstvím. Dětem začínají prázdniny, ale na volno se těší i mnozí dospělí, kteří se rozhodnou čerpat dovolenou a trochu si odpočinout. Specifickou skupinou jsou i studenti, kteří vyrážejí do zahraničí na různé stáže, studijní pobyty, případně aby si něco přivydělali a poznali svět.

 

Objevovat nové destinace však není vždy úplně jednoduché. Problém vzniká zvláště tehdy, pokud neovládáte místní cizí jazyk. Thajština, arabština či mandarínská čínština? Díky soukromému doučování pro vás tyto jazyky už nebudou „španělskou vesnicí“. Stačí, když se svěříte do péče lidí z Domelie.cz, kteří se věnují i opravdu netradičním jazykům a kteří vám pomohou překonat jazykovou bariéru.

Vyzbrojte se základy jazyka

Pokud však patříte do kategorie lidí, kterým exotika jaksi „nejde do uší“, v zahraničí si klidně vystačíte i s celosvětovými jazyky jako je angličtina, němčina nebo španělština. Co když ale neovládáte ani základy? I v takovém případě existuje řešení. Soukromé doučování jazyků je totiž vhodné nejen pro ty, kteří už mají nějaké ty základy, ale i pro ty, kteří jsou úplnými začátečníky.

Doučovatel s individuálním přístupem se vám může detailně věnovat přesně v rytmu vašeho studijního tempa, což je největší výhoda ve srovnání se skupinovým studiem jazyka. V lekci, která to bude vyžadovat, setrváte během doučování déle, ty pro vás jednoduché naopak můžete přeletět bez toho, abyste čekali na spolužáky s pomalejším tempem studia.

Pokud tedy nechcete být ve světě „ztracení“ a pokud se potřebujete jazyk naučit rychle, pomůže vám intenzivní doučování. A věřte nebo ne, už po pár setkáních se vyzbrojíte základními slovíčky a frázemi, které vám pomohou v těch nejběžnějších situacích. Dokážete se nejen vymotat na letišti, ale i zeptat se na cestu, najít si ubytování, nakoupit v obchodě nebo objednat si jídlo v restauraci. To všechno a mnohem víc dokážete, pokud se pustíte do dobrodružství s novými znalostmi jazyka, které vám přinese rychlé a zároveň kvalitní doučování. Stačí si na Domelie.cz najít doučovatele, který se vám rád bude věnovat i přes léto.