Puppet Rock Festival hledá dobrovolníky

První ročník festival Puppet Rock se bude konat 25. až 27. 7. 2014 v Plzni a jeho organizátoři hledají dobrovolníky, kteří by pomohli s jeho organizací. Za svou ochotu a čas dobrovolníci obdrží lístek na festival, občerstvení a další výhody.

Puppet Rock Festival je úplně nový hudební festival, který se uskuteční od 25. 7. do 27. 7. 2014 v Parku OC Plzeň Plaza v centru Plzně. Účastníci festivalu si budou  moci vychutnat rozličné hudební žánry od rocku , punku, rapu přes  ska až po electro a world music. Festival podle organizátorů staví na loutkářské tradici plzeňského regionu a na péči o životní prostředí.

Pokud byste se rádi stali součástí festivalu nejen jako návštěvníci, máte možnost! Pořadatelé hledají šikovné dobrovolníky, kteří mají rádi hudbu, zábavu, jsou flexibilní a umí alespoň trochu anglicky a rádi by pomohli s organizací festivalu, jehož očekávaná návštěvnost je 5 000 až 10 000 lidí.

Ti, kteří se zapojí do organizačního týmu, dostanou: lístek na festival, tričko, občerstvení (sendviče i teplé jídlo) a kupóny na nápoje. Pro mimo Plzeňské bude k dispozici možnost ubytování v kempu pro dobrovolníky. Mimo kultury si užijete jako dobrovolník seznámení s novými lidmi a komunikaci v cizích jazycích s ostatními dobrovolníky z celé Evropy.

Pokud vám ještě nebylo 18 let, uplatníte se jako členové úklidové čety (práce na směny 25.-28. 7.). Starším 18 let pořadatelé nabízí pozici organizování parkovišť (25. – 28.7.). Pro fyzicky zdatné  a ti, kteří budou mít největší čas naplno si užít hudební show, se mohou zapojit jako dobrovolníci na stavbu a demontáž zázemí festivalu (před začátkem a po skončení akce).

Máte zájem? Další informace naleznete v tomto letákuPřihlašovat se můžete na těchto stránkách.