Průvodce – vzdělání pro začínající neziskovky

Nadace VIA otevírá nový ročník Průvodce – vzdělávacího cyklu pro začínající neziskovky. Pokud jste i vy založili nedávno neziskovku nebo o tom v brzké době uvažujete, pojďte do toho!

Nemáte zkušenosti s neziskovým sektorem, chcete se v něm lépe orientovat, hledáte inspiraci? Pak právě vám je určena nabídka účastnit se cyklu workshopů a seminářů „Průvodce“.

Připravuje se pro vás cyklus osmi seminářů a workshopů, které vás v začátcích provedou oblastmi nezbytnými pro fungování a činnost neziskovky, např. fundraising, práce s dobrovolníky, vztahy s veřejností, řízení projektů, řízení organizace atd.

Projekt cílí na zástupce z menších neprofesionálních a dobrovolnických neziskovek, které svou činností pomáhají zlepšovat kulturní, společenské a životní prostředí ve svém okolí.

Účast na programu je bezplatná. Účastníci, kteří absolvují alespoň 6 z 8 workshopů, získají certifikát o absolvování vzdělávacího cyklu. Účastníci budou mít možnost ucházet se o grant ve výši max. 5 000 Kč, který mohou využít na další rozvoj organizace.

Více informací a přihlášku najdete zde.

Přihlášky posílejte do pátku 25. července 2014.