Průvodce Evropskou dobrovolnou službou (EVS)

Členové Mladiinfo týmu vám s radostí představují náš nejnovější e-průvodce, který se zaměřuje na populární program Mládeže v akci, Evropskou dobrovolnou službu (EVS).

EVS je unikátní příležitost, kterou mohou využít mladí lidé od 18 do 30ti let. Na dobu 2 až 12 měsíců se pak můžete nechat vyslat jako dobrovolník do hostitelské organizace v některé z evropských zemí  a pracovat tam na vybraném projektu. Jako dobrovolník máte na místě hrazeno ubytování, stravu, 90% cestovného a obdržíte též malé kapesné.

Náš průvodce vás provede vším, co by vás o EVS mohlo zajímat. Dozvíte se, kam přesně můžete jet, co celý proces obnáší, jak se přihlásit, co vás čeká za školení, jaké jsou vysílací organizace v ČR a mnohé další. Také si můžete přečíst unikátní příběh z EVS služby vykonávané u nás, který nám zaslala dobrovolnice Ema z Litvy.

Doufáme, že se vám průvodce bude líbit! Neváhejte ho šířit mezi své kamarády a všechny, které by mohl zaujmout! E-průvodce ze všech oblastí našeho zájmu budeme nyní pravidelně vydávat a aktualizovat. Příště se můžete těšit na průvodce  levného cestování. 

EVS pruvodce ke stáhnutí ZDE