Projekt Megafon

Megafon, to je název týdenního tréningového setkání pořádaného v listopadu v Bratislavě. Na programu jsou témata jako média, public relations a propagace. Pro české účastníky jsou jen tři volná místa, takže neváhejte a hlaste se!

Projekt je určen aktivním mladým lidem, pracovníkům a dobrovolníkům neziskových organizací a jiných sdružení či těm, kteří by se do nich chtěli v budoucnu aktivně zapojit. Během akce budou profesionálové z mezinárodní sítě Mladiinfo i dalších organizací předávat své zkušenosti s mediální komunikací, propagací a žurnalistikou v kontextu neziskových organizací.

Do projektu se zapojí mladí lidé z Česka, Slovenska, Slovinska, Makedonie, Chorvatska, Jordánska, Tuniska, Egyptu a Izraele. V této mezinárodní skupině budete moci navázat nová přátelství i projektová partnerství a užít si skutečně multikulturní atmosféru.

Projekt se koná od 10. do 17. listopadu 2014 v Bratislavě. Účastníkům je hrazeno cestovné, ubytování, strava a program. Podmínkou účasti je věk na 18 let a komunikační znalost angličtiny.

Více informací najdete zde: informační balíček.

V případě zájmu zašlete vyplněnou přihlášku na adresu marketa@mladiinfo.cz. Uzávěrka přihlášek je 26.9.2014.

MEGAPHONE-poster-1