Projekt „Let’s do Democracy“ v Turecku

Zajímají tě otázky demokracie a aktivního občanství? Je ti mezi 18 – 35 lety? Chceš se setkat s inspirativními lidmi z různých zemí světa a dát nový směr svému životu? Pak neváhej a přihlas se na projekt Let’s do Democracy, který se uskuteční na konci února 2016 v Turecku!

Cílem semináře Let’s do Democracy je vytvoření úzké mezinárodní spolupráce mezi programy a partnerskými zeměmi v oblasti demokracie a strukturovaného dialogu. Účastníci budou sdílet zkušenosti spojené s vytvářením mládežnické politiky na národní i nadnárodní úrovni. Budou se učit, jak navázat spolupráci s politiky, odborníky a lidmi, odpovědnými za politiku mládeže. Cílem semináře je porozumět myšlence strukturovaného dialogu, vytvořit nová mezinárodní partnerství a připravit nové a kvalitní projekty na bázi neformálního vzdělávání.

Kdy?

22. – 28. února 2016

Kde?

Antalya, Turecko

Od účastníků se očekává:

  • věk 18-35 let,
  • zájem o demokracii, spolupráci a aktivní občanství,
  • účast na celém projektu,
  • komunikativní znalost angličtiny (pracovní jazyk),
  • jsi nezaměstnaný/á, nebo máš minimum pracovních zkušeností.

Chceš se přihlásit?

Deadline přihlášek je 25. listopadu 2015.

V rámci programu ERASMUS+ jsou následující finanční specifika: v rámci všech projektů je kompletně (ze 100%) zajištěno jídlo, ubytování, aktivity, a to vše je zcela pokryto z fondů EU programu ERASMUS+ a zařízeno organizátory. Účastníkům dále budou proplaceny cestovní náklady (v případě tohoto projektu) ve výši max. €275 z místa bydliště do místa konání projektu a zpět.

Země, které se projektu účastní: Bělorusko, Bulharsko, ČR, Itálie, Lotyšsko, Litva, Egypt, Rumunsko, Slovensko, Španělsko, Jordánsko, Ázerbajdžán, Maroko

Hostitelská organizace: Aktivist Genclik Grubu

Víc informací o projektu (včetně přihlášky) nalezneš zde.

logo_n2_tr

Zdroj: http://eycb.eu/cz/stranky/2588-let-s-do-democracy-turecko