Procvičte si němčinu s rodilým mluvčím

Pokud se učíte cizí jazyk, určitě víte, že je důležité umět jej používat v praxi. Jen tak se naučíte při hovoru v cizí řeči přirozeně reagovat. Pomoct vám v tom mohou hodiny konverzace. Přihlašte se a procvičte si němčinu s rodilým mluvčím.

Online konverzace jsou součástí projektu Do Rakouska na zkušenou, jehož organizátorem je spolek Přátelé česko-rakouských vztahů z.s.

Procvičte si němčinu. Jak to funguje?

Nejdřív se zaregistrujete na portálu register.dorakouska.info, kde se přihlásíte na akci konverzace online. V přihlášce vyplníte své údaje a přidáte také fotografii nebo scan dokumentu, který, v případě, že studujete, potvrzuje váš studentský status.

Když bude vaše registrace schválená, získáte účet, pomocí kterého budete moct navštěvovat platformu, kde si můžete rezervovat kurzy a prohlížet profily lektorů. Aby bylo možné rezervovat si hodinu, musíte mít na svém účtu kredit v hodnotě minimálně jedné lekce. Informaci, jak nabít kredit, získáte po schválení registrace. Po připsání částky na účet projektu Do Rakouska vám e-mailem přijde potvrzení o připsání kreditu.

https://pixabay.com/cs/photos/startup-sch%C5%AFzka-brainstorming-594091/
Ilustrační foto. autor: StartupStockPhotos Zdroj: pixabay.com

Na speciální webové stránce pak naleznete rezervační kalendář s profily lektorů i kontakty na ně a také návod, jak si rezervovat hodinu. V rezervovaný čas se spojíte s lektorem za pomocí google hangouts – google meet, které jsou automaticky součástí rezervace.

Je jen na vás, kolik hodin týdně chcete absolvovat. Chcete mít pravidelně tři hodiny za týden, stačí vám jedna, nebo si potřebujete jen nárazově procvičit němčinu? Stačí si rezervovat hodiny podle toho, jak vám to bude vyhovovat.

Cena

Cena jedné hodiny konverzace je 470,- CZK / 60 min.

Pro studenty platí speciální cena 250,- CZK / 60 min.

Platba kurzovného probíhá předem. Částka bude stržena z vašeho virtuálního účtu, na který si po registraci nabijete kredit. Můžete si nahrát kredit vždy na jednu hodinu předem nebo zaplatit pár hodin, které se vám následně budou odčítat.

Kontakt

Máte nějaké otázky nebo vám něco není jasné? Kontaktujte Ondřeje Pěška, který vá rád poskytne další informace. Jeho e-mail je pesek.ondrej@dorakouska.info. Pokud preferujete telefonický kontakt, můžete mu zavolat na číslo +420608704455.

Více informací o projektu najdete také na jeho webových stránkách.

Zdroj: dorakouska.info