Proběhni se barvami: The Color Run

Poslední dobou se se všemi těmi maratony, půlmaratony a běhy roztrhl pytel, tak aby toho nebylo málo, tak tady máte další pozvánku, kde si netradičně zaběhat. Další ročník barevného závodu je tady!

The Color Run™ je specifický závod v tom, že tu nejde o čas, respektive čas tu nikdo neměří. Účastníci nejsou rozděleni do žádných kategorií. Je to běh pro všechny, kteří si chtějí užít zábavu.

O co jde?

Na pěti kilometrové trati pražského závodu proběhnete 4 Color zónami a na každé vás zasype jiná barva, takže na konci budou účastnící dohromady tvořit jednu pestrou paletu. Zároveň si můžete být jisti, že vaši barevnou kombinaci po proběhnutí cílové pásky nikdo jiný mít určitě nebude 🙂

Po skončení běhu na vás ještě čeká Color festival, kde je letos hlavním tahákem koncert Báry Polákové, ale těšit se můžete i na další hudebníky.

Jak se přihlásit?

Registrovat se můžete jako sólo běžci, s dětmi nebo můžete vytvořit tým, který musí mít minimálně 6 a maximálně 10 účastníků.

V The Color Run™ nejde o výkon, ale hlavně o zábavu. Navíc si tato akce klade za cíl ukázat, jak zdraví prospěšný může běh být. Ať už s během začínáte nebo jste běžci už dlouho a hledáte další závod, který si zaběhnout, tak The Color Run™ může být dobrou příležitostí.

Logo The Colour Run. Zdroj: www.thecolorrun.cz/

Kde a kdy se běží?

Letošní ročník se koná 16. 6. 2018 a start i cíl jsou před Průmyslovým palácem na Výstavišti v pražských Holešovicích.

Akce začíná ve 14:00, samotný běh odstartuje v 17:00.

Více informací naleznete na webu akce.

Zdroj: www.thecolorrun.cz