Zajímáte se o přírodní vědy? Zapojte se do programu Fybich!

Jste středoškoláci a zajímáte se o přírodní vědy?  Pojďte se o nich dozvědět více a zapojte se do programu Fybich!

Program Fybich je jedním z projektů, kterými společnost Contipro sídlící v Dolním Dobrouči podporuje vzdělávání v oblasti přírodních věd. Firma se nejdřív zaměřovala na výživové doplňky, později na aktivní látky pro kosmetické účely a nyní se věnuje především inovacím ve farmacii a biomedicíně.

Ilustrační foto. pixabay.com

 O čem to je 

Přírodovědné semináře

Těšit se můžete na přední odborníky, kteří vedou tříhodinové semináře 8x během školního roku, vždy v sobotu. Vybírat můžete ze dvou paralelně probíhajících seminářů zaměřených buď na fyziku a chemii, nebo na biologii. Účast na všech není podmínkou, lze si vybrat jen některé.

Výzkumné stáže

Pracujte na reálných projektech přímo v jednom z nejlépe vybavených pracovišť v Evropě. Získáte tím jak praxi, tak možnost pracovat na středoškolské odborné činnosti.

Jak se přihlásit

Z kapacitních důvodů je potřebné přihlásit se na semináře předem na těchto stránkách.

Na stáž stačí jen vyplnit a poslat přihlášku. V případě velkého zájmu budou vybráni uchazeči s největší motivací ke studiu přírodních věd.

Letní škola

Vždy v červenci je také pořádaná týdenní pobytová škola odměňována certifikátem. Jedná se o kombinaci volnočasového a odborného programu, který je zaměřen na aktuální vědecké poznatky a kde nechybí praktické workshopy. Účast na škole stojí 1000 Kč, cena zahrnuje i ubytování a stravu. Zde se můžete podívat na program loňského ročníku.

Kontakt

Jestli máte další otázky, zavolejte na číslo +420 465 519 530 nebo napište mail na info@contipro.cz.

Zdroj: contipro