Příroda? Přirozeně! – Společně

Česko-německý portál pro mladé Ahoj.info zve na dubnový workshop. Abychom si znovu připomněli důležitost přírody a našeho chování k životnímu prostředí a zároveň se naučili chovat ekologičtěji, zveme vás srdečně na náš workshop „Příroda? Přirozeně – společně!” v termínu 27.-29. dubna 2012 do Zethau (Sasko).

Svým spotřebním chováním za sebou necháváme každý den hromady odpadu. Ale co se s ním dál děje? Skleněné i plastové lahve, obaly i papírové letáky neuváženě putují do popelnice. Co taky jinak?! To je jedna z hlavních otázek, kterou si – společně v česko-německé skupině – chceme položit. Co všechno se dá vyrobit z obyčejných kartónů? Hnutí “Papírový nábytek” dokazuje, že i z trochy materiálu se dá udělat spousta věcí: celé skříně, postele, psací stoly, které unesou i velkou zátěž. Je to jen jedna z možností, které se budeme během semináře věnovat. Rádi bychom vám ale ukázali praktické a užitečné věci, například jak se dá vyrobit vlastní přírodní kosmetika. Je mnoho malých věcí, které může podniknout každý z nás – pojďte si vše vyzkoušet společně s dalšími mladými lidmi z Česka a Německa.

Přihlášky již přijímáme. Potřebujete-li zodpovědět jakékoli otázky, kontaktujte Barču (barbora.p@ahoj.info) nebo Nicole (nicole@ahoj.info). Bližší informace k programu a průběhu semináře obdržíte po potvrzení vaší přihlášky. Účastníci mladší 18ti let musí mít podepsané Prohlášení zákonného zástupce, jinak se semináře nemohou zúčastnit (zašleme po potvrzení přihlášky).

Přihlášku i další informace najdete zde. Neváhejte, přihlašování trvá jen do 16. dubna.

 

Zdroj www.ahoj.info