Připojte se k The Journey for Justice v Palestině

Tento deset dnů trvající výjezd je organizován křesťanským sdružením YMCA ve spojení s palestinskou iniciativou(The east Jerusalem YMCA YWCA of Palestine)a spojuje zábavu s vážnými tématy. Je připraven nabitý a rozmanitý program.

V 10ti dnech se zúčastníte jak prohlídky města a jeho památných míst,tak se budete věnovat  naléhavým tématům. Neminou vás společné večeře a seznamování s místními členy YMCA, ale i s obyčejnými lidmi, farmáři, přednášky o palestinských uprchlících, či setkání se členy různých neziskových organizací zabývající se věženstvím, vzděláváním…Více k bohatému programu zde.

Termín akce je od 10. do 18.srpna 2013. Je pro účatníky ve věku 17-25,výjimečně do 30 let, a deadline je v polovině července. Je třeba být členy sdružení YMCA. Více ke členství zde.

Většina nákladů bude pokryta, nicméně i tak je zde potřeba uhradit účastnický poplatek 650 USD. Poplatek zahrnuje vízum, ubytování v hostitelských rodinách, jídlo a veškeré vstupy na akce, které jsou naplánovány dle programu.

Přihláška na akci je ke stažení zde.

Více k zahraničním programům sdružení YMCA je k dispozici na webových stránkách YMCA Praha.

zdroje:

http://www.ymca.cz/zahranicni-programy/
http://www.jai-pal.org/content.php?page=668