Přihlaste svůj projekt do Angelini University Award

Společnost Angelini Pharma Česká republika vyhlašuje nový ročník soutěže Angelini University Award! 2019/2020. Soutěž je určena pro vysokoškolské studenty a jejím letošním mottem je „Duševní zdraví – nové přístupy“. Přihlaste i vy svůj inovativní projekt a pomozte zlepšit kvalitu života lidem s duševním onemocněním.

Letos odstartoval již 3. ročník soutěže Angelini University Award!, která se snaží o podporu multidisciplinárních a v praxi využitelných inovačních projektů a podnikání mladých lidí.

Logo Angelini University Award. Zdroj: angeliniaward.cz.

Pro koho je soutěž určena

Do soutěže se mohou přihlásit týmy o minimálně 2 a maximálně 5 lidech. Účastníci musí studovat na vysoké škole v bakalářském, magisterském nebo doktorském studijním oboru (věkově pro všechny od 18 do 35 let). Členové skupiny nemusí studovat stejný obor.

Nemůžete být členem více skupin a nelze přihlašovat projekty odevzdané v předchozích letech soutěže. Vaše skupina může (ale nemusí) mít odborného garanta. 

Jak vytvořit projekt?

Hlavním tématem, ke kterému by se měl váš projekt vztahovat, je „Duševní zdraví – nové přístupy“. Inspirovat se můžete u finalistů minulých ročníků soutěže, vítězné projekty z minulého roku naleznete na této webové stránce.  V případě pochyb o vhodnosti zamýšleného projektu je možné se obrátit na pořadatele prostřednictvím e-mailu angeliniaward@angelini.cz.

Přihlašované projekty mohou mít různé formy: 

  • výzkumné práce,
  • podpůrné aplikace,
  • vzdělávací programy,
  • nové strategie v léčbě.

Svůj projekt můžete společně se svým týmem registrovat přes tuto stránku.

Důležitá data

Přihlašování je otevřené do 31. ledna 2020. Přihlášené projekty je potom nutné do 31. května 2020 odevzdat. V září 2020 čeká finalisty vítězný ceremoniál.

Co můžete vyhrát?

Projekty bude hodnotit odborná porota a autorské týmy vítězných prací získají následující finanční odměny:

  • 1. místo: 100 000 Kč pro účastníky a 40 000 Kč pro garanta;
  • 2. místo: 50 000 Kč pro účastníky a 20 000 Kč pro garanta;
  • 3. místo: 25 000 Kč pro účastníky a 5 000 Kč pro garanta.

Více informací o soutěži naleznete na této webové stránce nebo se podívejte na plakát k soutěži.

Zdroj: angeliniaward.cz