Pražská pátračka!

Napadlo vás někdy, zahrát si na detektiva? Vyslýchat svědky, shromažďovat stopy, zkoumat místo činu, porovnávat detaily. Najít maličkosti, kterých si ostatní nevšimnou?

Přijďte se svými přáteli, s dětmi, nebo i sami a zahrajte si na detektivy. Ověřte si svoje kombinační schopnosti, použijte mozek trochu jinak než obvykle, přemýšlejte o souvislostech, zapojte všechny smysly. Vyzkoušejte si být vyšetřovatelem policie a zažijte pocit, kdy nevíte, zda svědci mluví pravdu, lžou, vykrucují se či kamuflují. Možná zjistíte, jak těžké je klást správné otázky. Jako ve skutečném vyšetřování rozhoduje vnímavost a schopnost dedukce.

Jak to probíhá?

Na začátku herního dne se seznámíte přímo s místem činu. Co se vlastně stalo? Vražda? Loupež? Únos?

Poté se na několik hodin stanete součástí detektivního týmu a společně vyšetřujete zločin. Na konci je pachatel a jeho motiv. Nemyslete si, žádné přímé důkazy nejsou – to by bylo příliš jednoduché. Po celou dobu budete dostávat další a další informace z naší detektivní centrály. Tak jak herní čas bude plynout. Zároveň budete mít neodmyslitelného pomocníka každého moderního detektiva – někoho, kdo vám může zjistit vše, co je pro vyšetřování třeba. V našem případě je to J.A.C.K..

Je jen na vás, které stopy vyhodnotíte jako důležité, která svědectví jsou podstatná. Kdo lže, kdo mluví pravdu a kam vedou stopy.Nikdy však nezapomeňte – pachatel může svůj zločin kdykoli zopakovat a vy mu v tom musíte zabránit.

Ale hlavně se přijďte pobavit.

Kdy? Nejbližší hra „Za vším je on“ se odehraje 31.3.

Kde? V Praze

Za kolik? Klasické vstupné je 499, studenti platí 349 (možné jsou i hromadné slevy či slevy za včasné přihlášení)

Přihláška ZDE 

Zdroj: http://www.patracka.eu/