Prázdniny na hradě

Chcete si v létě užít legraci, ale nebojíte se přiložit ruku k dílu? Chcete dělat něco užitečného, ale zároveň se i dobře bavit? Chtěli byste si zkusit žít na hradě nebo se střetnout s nepřítelem v souboji? Jestli vás lákají tajemný hrad, slovanská mytologie, LARP a dva týdny s novými přáteli, pak je toto skvělá nabídka přímo pro vás!

stiny plamenu

Pracovně-prožitkový tábor Stíny plamenů je dvoutýdenní akce, kterou pořádá základní článek Hnutí Brontosaurus. Tento tábor se bude odehrávat na hradě Templštejn u Jamolic. Nebyl to vždycky váš sen – bydlet alespoň chvíli na hradě? Své díky za tuto možnost účastníci vyjádří pomocnými pracemi na hradě (cca 5hod./den), ovšem ne každý den. Další důležitou složkou pobytu bude totiž celotáborová hra inspirovaná slovanskou mytologií a nebude nouze ani o souboje ve stylu larpu či dřeváren.

Vařit si na ohni, pomáhat na hradě, bojovat v bitvě, bavit se, spát pod nebem posetým miliónem hvězd… Zní to jako sen, ale může to být právě vaše realita! Stačí si nabrousit zbraně, vybrat vhodný oděv a může se vyrazit za dobrodružstvím!

Tábor se koná v termínu 3. – 16. 8. 2015 na hradě Templštejn u Jamolic (asi 40km od Brna). Akce je určena účastníkům ve věku 15 – 26 let. Podrobnější informace naleznete na stránkách Stíny plamenů věnovaných tomuto táboru, kde se můžete dočíst o hradu, dřevárnách, vhodných zbraních i kostýmech.hrad

Obrázky převzaty z oficiálních stránek této akce.