Prague European Summit hledá stážisty

Slyšeli jste někdy o Prague European Summit? Vsadím se, že ano! Letos proběhne již čtvrtý ročník této mezinárodní konference, a to hlavně v areálu Pražského hradu a dalších místech hlavního města. Intenzivní program bude věnován mimo jiné globální roli EU, Brexitu, novému finančnímu rámci EU či populismu. A vy můžete být u toho!

Tým organizující tuto konferenci k sobě hledá kolegy, stážisty. Chyťte příležitost za pačesy! Vybraní uchazeči budou mít možnost pracovat v mezinárodním týmu na významném projektu a zároveň se zúčastnit debat se zahraničními odborníky. Hosté z řad Zastoupení Evropské unie v ČR, Úřadu vlády ČR nebo Ministerstva zahraničí ČR garantují zajímavé příspěvky a diskuze. Mezi prvními potvrzenými řečníky jsou například Nathalie Tocci, poradkyně šéfky diplomacie EU Mogherini nebo jeden z nejvýše postavených Čechů v Bruselu Petr Mooz. Navíc dostanete potvrzení o vykonané stáži, a to se jistě bude ve vašem životopise vyjímat náramně!

Zdroj: praguesummit.eu

Přesvědčila jsem vás a máte zájem přispět svou troškou do mlýna? Co pro to musíte udělat? V prvé řadě je potřeba být prezenčním studentem VŠ, ideálně se zaměřením na mezinárodní vztahy, evropská studia, politologii a podobně. Jazyková vybavenost je taktéž nutností. Minimum v podobě vynikajícího českého a anglického jazyka můžete ještě okořenit znalostí třetí evropské řeči, nejlépe španělštiny, francouzštiny, polštiny nebo ruštiny. Zkušenost s pořádáním veřejných akcí je výhodou. Pokud splňujete tyto požadavky a jste navíc komunikativní a časově flexibilní, rozhodně se musíte přihlásit! Stáž bude pobíhat v týdnu od 17. do 22. června 2018.

Zájemci o stáž, zašlete strukturovaný životopis a krátký motivační dopis na adresu kkobzanova@praguesummit.eu do 31. května 2018.

Pokud se necítíte zrovna na pozici stážisty, nevadí. Přijďte se na konferenci podívat a zúčastnit se diskuzí jako účastník. Konat se bude 19. – 21. června 2018 . Program stejně jako seznam panelistů najdete taktéž na oficiálních stránkách Prague European Summit. Bližší informace o registraci budou zveřejněny v nejbližší době.

Pro více informací navštivte stránky Prague European Summit nebo si přímo prohlédněte jejich inzerát.