Žijete v Brně a hledáte nejenom práci, ale taky místo, kde se můžeš dál vzdělávat a rozvíjet? Europe Direct v Brně má volné místo na poloviční úvazek.

Zajímá vás problematika Evropské unie? Chcete pomoci lidem najít informace a zodpovědět jejich otázky týkající se problematiky EU? Nebojíte se vystupovat před veřejností, máte nápady na besedy a přednášky týkající se témat souvisejících s EU pro školy i širokou veřejnost? Chcete se stát členem týmu informačního střediska EUROPE DIRECT v Knihovně Jiřího Mahena?

Europe Direct v Brně hledá do jejich týmu posilu na poloviční úvazek, optimálně s nástupem od listopadu 2019. Tato pracovní pozice může být ušitá na míru přímo vám!

Nabídka práce v Europe Direct. Zdroj: Europe Direct

O organizaci

Europe Direct Brno je součástí projektu podpořeného Evropskou komisí, který má za úkol přiblížit problematiku EU jejím občanům a poskytovat informace a rady, organizovat workshopy a přednášky pro obyvatele dané lokality. Je to skvělá příležitost, jak jít naproti svým ambicím dosáhout úspěšné kariéry v Evropských záležitostech – nejen tady v ČR, ale třeba i v Bruselu.

Podmínky

Detailní popis pracovní pozice, informace o finančních podmínkách a jiných požadavcích neleznete přímo na stránkách Europe Direct.

Jak se přihlásit

Pokud Vás pracovní náplň zaujala, pošlete svůj profesní životopis a motivační dopis v ČJ a AJ na email personalni@kjm.cz nejpozději do 3. 11. 2019. Kandidáti vybraní do druhého kola výběrového řízení budou pozváni k ústnímu pohovoru.

Nevíte si rady s motivačním dopisem? Využijte poradenství našeho týmu Mladiinfo ČR!