Práce v neziskovkách s Vodafone

Zaměstnejte svou mysl na rok jinak! Program Nadace Vodafone ČR představuje programy Rok jinak a kRok jinak. Můžete si zkusit pracovat v neziskovce za Váš stávající plat po dobu jednoho roku, či méně.

Program je určen odborníkům,profesionálům z různých oborů, lidem, kteří již mají nějakou pracovní zkušenost a jsou starší 18ti let. Díky unikátnímu projektu nadace Vodafone se stává zaměstnancem neziskovky, kterou si sám můžete vybrat a předává ji know-how ze svého oboru. Nadace Vodafone Vám dává plat, jaký jste měli ve svém předchozím zaměstnání,poněvadž neziskovky by si to často nemohly dovolit.

K dispozici jsou dva typy programů. První z nich se jmenuje Rok jinak– své znalosti propůjčíte neziskovce na celý rok.  Pokud se Vám to zdá moc a myslíte, že Váš projekt zvládnete za méně, můžete se přihlásit do programu kRok jinak, program je obdobný, jen výrazně kratší( 1-3 měsíce).

Takže jestliže máte nějaký nápad na prospěšnou činnost a nechcete slevit ze své životní úrovně, tento projekt je přesně pro Vás! Přihlásit se můžete zde.

Pro více  informací navštivte webovky organizace, kde najdete všechny potřebné  informace a můžete si zde prohlédnout i ostatní účastníky.

zdroj:http://rokjinak.cz/